Kancelaria

Kancelaria Adwokacka działa na terenie Sosnowca od 2005 r. – pierwotnie jako praktyka indywidualna adw. Łukasza Sierki. Obecnie w skład zespołu wchodzą także adw. Dominika Krochmal oraz adw. Mateusz Mermel. Współpracujemy także z Kancelarią Radcy Prawnego Wojciecha Tobora działającego głównie na terenie powiatu tarnogórskiego, Piekar Śląskich, Bytomia.

Świadczymy profesjonalne usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa, tak dla klientów indywidualnych, jak i dla wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych. Prowadzimy sprawy na obszarze właściwości sądów miast aglomeracji śląsko-zagłębiowskiej, w szczególności w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach, Chorzowie, Gliwicach, Zabrzu, Bytomiu, Mysłowicach, Tarnowskich Górach, a na życzenie klienta również na terenie całego województwa i kraju.

W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim rzetelnością i starannością w prowadzeniu spraw klientów, terminowością, zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdej ze spraw. Staramy się najlepiej zrozumieć oczekiwania klientów, wypełnić zlecone do wykonania zadania i osiągnąć postawione przed nami cele.

Pomoc prawna jest świadczona zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami etyki zawodowej, a wszelkie dane i informacje powierzone nam w związku z prowadzonymi sprawami i udzielanymi poradami prawnymi chronione są w pełni tajemnicą zawodową.